Siedziba firmy : 72-006 Mierzyn k. Szczecina, ul. Lubieszyńska 40
Tel. / fax : 091 311 52 23


Mapa dojazdu

Biuro obsługi klienta czynne jest:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 16:00
sobota: 09:00 - 13:00

Drzwi  zewnętrzne :

Drzwi wejściowe KMT , to doskonała oferta dla ludzi ceniących jakość w rozsądnej cenie. Drzwi przeznaczone są do w budownictwa jedno i wielorodzinnego.  Skrzydło o grubości 54 m, wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej, pokrytej wysokiej jakości drewnopodobną okleiną wykonaną na bazie półtwardego chlorku winylu. Wysoką odporność na warunki atmosferyczne a w szczególności promieniowanie UV zapewnia warstwa matowego, bezbarwnego akrylanu.  Wypełnienie skrzydła stanowi piana poliuretanowa, która gwarantuje doskonałe właściwości termoizolacyjne. Budowa drzwi z materiałów najwyższej jakości w połączeniu z nowoczesną technologią gwarantuje wysoki pozioma jakości i bezpieczeństwa. Gwarancja jakości potwierdzona jest produkcją drzwi zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO oraz 24 miesięczną gwarancją na wyrób.

Standardowo skrzydło wyposażone jest w dwa zamki wielopunktowe.  Dodatkowym wyposażeniem są trzy bolce antywyważeniowe i trzy zawiasy trzyczęściowe wzmocnione.
Ościeżnica stalowa wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej powlekanej tworzywem sztucznym ze strukturą drewna lub też farbą proszkową.
Mamy możliwość zastosowania drzwi pełnych w różnych tłoczeniach lub też drzwi z przeszkleniem z szybą reflex albo witrażem, w kolorach : złoty dąb, wenge, mahoń, orzech włoski, orzech jasny, orzech ciemny, calvados, biały laminat, brąz laminat, biały malowany, miodowy malowany i brąz malowany. Dla  powiększenia  proszę  kliknąć  odpowiednie  zdjęcie