Siedziba firmy : 72-006 Mierzyn k. Szczecina, ul. Lubieszyńska 40
Tel. / fax : 091 311 52 23


Mapa dojazdu

Biuro obsługi klienta czynne jest:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 16:00
sobota: 09:00 - 13:00

Markizy i Pergole tarasowe :

Dla  powiększenia  proszę  kliknąć  odpowiednie  zdjęcie

Jamaica : konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intesywnego użytkowania , dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i instalacji komercyjnych. Rozkładane ramiona są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji wykonanych metodą obróbki numerycznej. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łąńcucha Fleyer'a zapewnia markizie trwałość i niezawodne działanie. Dzięki centralnej podporze rury nawojowej nawet markizy mają zawsze równomiernie napiętą tkaninę. Konstrukcja opiera się na stlowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i sprawia , że montaż markizy jest niezwykle łatwy.

Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały , beżowy , brązowy i srebny z wykończeniem grafitowym.

Dla  powiększenia  proszę  kliknąć  odpowiednie  zdjęcie
Dla  powiększenia  proszę  kliknąć  odpowiednie  zdjęcie

System RKS - Rolety są produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Elastyczne podejście do wymagań rynku daje w efekcie produkt znajdujący zastosowanie we wszystkich rodzaju obiektach. Rolety te przeznaczone są dla wszystkich użytkowników ceniących jakość i estetykę, komfort obsługi i bezpieczeństwo. Sterowanie może być ręczne lub elektryczne.

Palladio 2040 - markiza z kasetą , która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje , że ramiona są podnoszone do góry, a kaseta domyka się szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łąńcucha Fleyer'a zapewnia markizie trwałość i niezawodne działanie . Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej tkanina jest napinana równomiernie.

Palladio 2040 łączy w sobie cechy markizy kasetonowej z konstrukcją opartą na kwadratoowej belce nośnej. Pozwala korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetonowej , czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.

Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały , beżowy , brązowy i srebny .

Dakar - markiza doskonale nadaje się do zacieniania większych tarasów. Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi. Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające.

Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie.

Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały , beżowy , brązowy i srebny .Markizy
stanowią doskonałą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni takich jak tarasy , balkony czy ogródki piwna.

Silver Plus : to markiza o lekkiej konstrukcji , co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona markizy , wykonane ze specjalnego stopu aluminium , są zamocowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Fleyer'a zastosowany w przegubach sprawia , zę są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a zarazem upraszcza montaż markizy.

0pcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwinętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały.

Australia :  markiza  która doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji znajduje również zastosowanie w miejscach publicznych. Markiza ta posiada rozkładane zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnienowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łąńcucha Fleyer'a zapewnia markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury dzięki czemu markizy o dużej szerokości mają dobrze napętą tkaninę. Konstrukcja opiera się na stlowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i sprawia , że montaż markizy jest niezwykle łatwy.

Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały , beżowy , brązowy i srebny z wykończeniem grafitowym.


Dla  powiększenia  proszę  kliknąć  odpowiednie  zdjęcie